Jdi na obsah Jdi na menu
 


25. února 2008 proti vládě

16. 2. 2008
Na pondělí 25. února chystají komunisté a další levicové síly demonstraci proti politice vlády. Protestní shromáždění se uskuteční od 17 hodin v Praze na Náměstí Jana Palacha (dříve Krasnoarmějců), blízko stanice metra Staroměstská. Protest je namířen proti všeobecnému zdražování, zpoplatnění zdravotnictví, snahám o zavedení školného, útokům na důchodový systém, nezaměstnanosti a destrukci sociálního systému.
Hlavním heslem mítinku je: „Za důstojný život místo živoření – za socialismus!“. K účasti na demonstraci vyzývají Pražská rada Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM), Komunistický svaz mládeže (KSM) a další levicové organizace. Demonstrace se koná mimo jiné i v souvislosti s 60. výročím úspěšného vyvrcholení únorových událostí roku 1948. Rovněž u příležitosti 60. výročí dočasného vítězství československého pracujícího lidu nad buržoazií a reakcí byly zprovozněny internetové stránky www.unor1948.ic.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kampak na nás! :))

(Michal Doležel, 19. 1. 2009 13:48)

...Kampak na nás bolševici, copak vás to napadá, vás si každý koupí, na nás jste však hloupí! Kampak na nás bolševici, copak vás to napadá, víme jak ta vaše volnost vypadá!
My si v Čechách nenecháme bolševismem hlavy plést, republiku neprodáme za zradu a podlou lest, my jsme národ příliš zdravý, Šmeral nás tu nenakazí, naše zem je maličká, má však svého tatíčka. Za ním půjde každý Čech s písní na svých rtech. Kampak na nás bolševici copak vás to napadá...!
K. Hašler
http://www.youtube.com/watch?v=Lmud55Slh_c