Jdi na obsah Jdi na menu
 


Připomínka Vítězného února 1948

4. 3. 2008
Okolo sto padesáti lidí se včera zúčastnilo, steně jako každým rokem touto dobou, pietního aktu u hrobu Klementa Gottwalda a dalších představitelů komunistického hnutí na pražských Olšanech. Při příležitosti 60. výročí Února se zde sešli jak pamětníci, tak mladí z KSM. Hlavní řečník, poslanec Václav Exner, zhodnotil běh událostí v únoru 1948. Pietní akt pořádala Pražská rada. Její předsedkyně Marta Semelová zdůraznila, že je třeba si tuto část dějin stále připomínat, neboť jsme svědky zkreslování informací o těchto událostech v médiích. "Tehdy zvítězila dělnická třída, nyní vítězí podvod, korupce a vítězí lež nad pravdou," podotkla Semelová. (převzato z Haló novin z 26. února 2008)
 

Náhledy fotografií ze složky Připomínka Vítězného února 1948

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kampak na nás! :))

(Michal Doležel, 19. 1. 2009 13:47)

...Kampak na nás bolševici, copak vás to napadá, vás si každý koupí, na nás jste však hloupí! Kampak na nás bolševici, copak vás to napadá, víme jak ta vaše volnost vypadá!
My si v Čechách nenecháme bolševismem hlavy plést, republiku neprodáme za zradu a podlou lest, my jsme národ příliš zdravý, Šmeral nás tu nenakazí, naše zem je maličká, má však svého tatíčka. Za ním půjde každý Čech s písní na svých rtech. Kampak na nás bolševici copak vás to napadá...!
K. Hašler
http://www.youtube.com/watch?v=Lmud55Slh_c