Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kampaně

Příspěvky

A hrdý buď, žes vytrval...

23. 10. 2007

(převzato z www.dratemdovoka.bloguje.cz) Paní Hrzánová, která se svým divadelním vystoupením "Hrdý budžes" objíždí jako cirkus Humberto celou republiku, aby všem předvedla nejen svojí vyholenou lebku, ale i to, jak umí hanět, zesměšňovat a ukazovat polopravdy – vše samozřejmé v rámci svobody a demokracie – zavítala i do Brna, do Kulturního centra v Semillasu. Vzpomněl jsem si, jak stejná paní Hrzánová spustila povyk, když se komunisté ohradili proti jejímu výroku o tom, že je strašně ráda, že může na předávání cen Thálie svobodně říct, že "Rusáci a komunisti jsou svině". Chudák Mendělejev! Na divadelní vystoupení jsme zavítali i my, členové Komunistického svazu mládeže, abychom zde umožnili lidem připojit se k petici za zachování úrazové nemocnice v Brně...
 
Celý příspěvek | Rubrika: Kampaně | Komentářů: 1

Kampaň proti radarové základně USA pokračuje

11. 10. 2007

Počátkem září zahájila vláda mediální tažení proti svým občanům. Najala si agenturu AMI Communication, aby různými mediálními nástroji zlomila nesouhlas občanů s radarovou základnou USA v ČR. Zároveň slibuje hory doly obcím okolo radaru, aby hnutí proti základnám rozdělila a získala v něm pátou kolonu. Tímto krokem opět ukázala, že místo diskuse a respektu většinového názoru veřejnosti chce pomocí lží a polopravd, metodou cukru a biče stavbu radaru dotáhnout do konce. Přitom tato agentura není nějaká nezávislá agentura, naopak, poskytuje své služby mimo jiné také americké firmě Lockheed Martin, která je strategickým dodavatelem pro systém protiraketové obrany USA.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Kampaně | Komentářů: 0

Proti lidu!

2. 10. 2007

V úterý 18. IX. 07 se v Chomutově uskutečnilo protestní shromáždění občanů proti umístění americké vojenské základny na území ČR.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Kampaně | Komentářů: 0

Nervozita kolem brněnské úrazovky

2. 10. 2007

Úrazová nemocnice v Brně je už půl roku předmětem sváru mezi městem Brnem, Brňany a současným ministrem zdravotnictví za ODS Julínkem.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Kampaně | Komentářů: 0