Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Topolánkova reforma? Protesty sílí!

8. 2. 2008
14. února podpoříme demonstraci pořádanou mladými sociálními demokraty, kteří před tím podpořili naší demonstraci za zachování úrazové nemocnice a která se opět uskuteční v Brně na Moravském náměstí a 25. února budeme v Praze demonstrovat proti vládě, všeobecnému zdražování, zpoplatnění zdravotnictví, snahám o zavedení školného, útokům na důchodový systém, proti nezaměstnanosti a destrukci sociálního systému, za důstojný život místo živoření, tedy za socialismus. Tuto demonstraci pořádá Pražská rada KSČM spolu s Komunistickým svazem mládeže a dalšími organizacemi.
Podpisy na petici proti všeobecnému zdražování, přestože je zde za petiční výbor uveden Standa Grospič i s názvem strany (tedy KSČM) sbírají i zaměstnanci - konkrétně zdravotní sestry v Úrazovce. Za 5-6 petičních akcí se již blížíme k 1000 podpisů. Další petiční akce již brzy proběhnou v Jičíně a Přerově. Naší petiční akci přijel podpořit i člen klubu KSM Praha 12.
Další protestní akce budou růst spolu s tím, jak budou stoupat snahy Topolánkovy vlády o totální destrukci sociálního systému a rozprodávání naší společnosti nadnárodnímu kapitálu, reprezentovanému Evropskou unií a dalšími institucemi. Náš cíl je jasný - ani ta nejnepatrnější částečka sociálně solidárního státu nebude obětována bez boje. Je potřeba porazit systém útlaku, vykořisťování a válek a nastoupit cestu míru a mezilidské solidarity, tedy cestu socialismu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář