Jdi na obsah Jdi na menu
 


Topolánkova reforma? Protesty sílí!

8. 2. 2008
14. února podpoříme demonstraci pořádanou mladými sociálními demokraty, kteří před tím podpořili naší demonstraci za zachování úrazové nemocnice a která se opět uskuteční v Brně na Moravském náměstí a 25. února budeme v Praze demonstrovat proti vládě, všeobecnému zdražování, zpoplatnění zdravotnictví, snahám o zavedení školného, útokům na důchodový systém, proti nezaměstnanosti a destrukci sociálního systému, za důstojný život místo živoření, tedy za socialismus. Tuto demonstraci pořádá Pražská rada KSČM spolu s Komunistickým svazem mládeže a dalšími organizacemi.
Podpisy na petici proti všeobecnému zdražování, přestože je zde za petiční výbor uveden Standa Grospič i s názvem strany (tedy KSČM) sbírají i zaměstnanci - konkrétně zdravotní sestry v Úrazovce. Za 5-6 petičních akcí se již blížíme k 1000 podpisů. Další petiční akce již brzy proběhnou v Jičíně a Přerově. Naší petiční akci přijel podpořit i člen klubu KSM Praha 12.
Další protestní akce budou růst spolu s tím, jak budou stoupat snahy Topolánkovy vlády o totální destrukci sociálního systému a rozprodávání naší společnosti nadnárodnímu kapitálu, reprezentovanému Evropskou unií a dalšími institucemi. Náš cíl je jasný - ani ta nejnepatrnější částečka sociálně solidárního státu nebude obětována bez boje. Je potřeba porazit systém útlaku, vykořisťování a válek a nastoupit cestu míru a mezilidské solidarity, tedy cestu socialismu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář