Jdi na obsah Jdi na menu
 


image - aneb kdo hlasuje v anketě

8. 1. 2008

Na prvních dvou místech této ankety jsou zcela drtivě dva Mirkové. Dva Mirkové z KSČM, Mirek Opálka a Mirek Grebeníček. V těsném závěsu za nimi je Olga Zubová ze Strany Zelených, pod nimi Anna Čurdová z ČSSD s počtem hlasů o tisíc menší než více než-li čtyřtisícová podpora pro první tři jmenované. A pátý je s necelou pětistovkou taky europoslanec za KSČM. Europoslanec Ransdorf (viz. „O antikomunismu v KSČM“).

PS: Jen dojem z ankety nám trochu pokazilo, že na těchto stránkách maily shromažďuje pan Drdlík, nejspíše pro svou firmu „Josef Drdlík, dřevěný štípaný šindel, nicméně počtem hlasů, skutečným výrazným obměňováním první dvanáctky se z toho stala skutečná, každoměsíční anketa, reálný ukazatel na určité věci.

A přesáhla rozměr jen nějaké tržní spamovací akce. Vždyť spolu „soupeří“ především jedni z čelných funkcionářů KSČM.

To je zajímavé, co myslíte?
No a jako šestý se umístil Václav Klaus, sedmým je Jiří Paroubek a osmá je Kateřina Konečná (viz. rovněž „O antikomunismu v KSČM“).

A následující den, poté, tedy po 6. 1., kdy jsme psali tento článek, jsme zjistili, že na dvanáctém místě se nám umístil předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip...

Tohle byl stav včera v 15.00, vše se velmi rychle mění, tak hlasujte, ať má pan Drdlík kam posílat svůj spam:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář