Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mezinárodní a teoreticko-politické konference

Příspěvky

Konference ve výsledcích poprvé

1. 11. 2007

Převzato ze stránky "Mladýma očima - juniorprojekt.eu, otištěno v HaNo z 25. 10 tr. Komentář M-L: Ve výsledcích - vždyť žádný předpokládaný závěr či prohlášení konference nenastal. Výsledkem konference je názor levicového sympatizanta KSČM, který uveřejňujeme níže.
 

Snad se o omlazování strany už nebude jen mluvit

31. 10. 2007

Rozhovor JuniorProject.eu s Janem Benešem, členem Komise mládeže ÚV KSČM Komentář M-L: Jedná se o v Haló novinách o bezprecedentní útok na Komunistický svaz mládeže. V projevech členů KSM nebyla napadena ani KSČM, ani její symbolika, ani její aktivity. Hovořilo se o ideologické, organizační a metodické práci mezi mladými lidmi uvnitř i vně KSČM a o systému řízení komunistické strany. Nezazněl zde ani jednou "oportunismus" či "revizionismus", i když by vzhledem k vystoupení menšiny účastníků a "zpovídaného" v tomto rozhovoru zaznít měly. Členové KSM se ovšem snažili o maximální konkrétnost. V odpověď připojujeme článek "Antikomunismus ve vedení KSČM", který bude uveden na těchto stránkách. P. S.: A protože tento rozhovor obsahuje zakázaná slova "oportunismus" a "revizionismus", neměl by jej nikdo číst a ani se na něj dívat :-)
 

Mladí komunisté chtějí větší prostor

24. 10. 2007

Převzato z Haló novin 22. října tr. PRAHA - Několik hodin diskutovali v sobotu mladí komunisté na celostátní konferenci, kterou uspořádala komise mládeže ÚV KSČM v budově pražského magistrátu.