Jdi na obsah Jdi na menu
 


K. G.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To je úroveň

(Rea, 28. 10. 2008 19:29)


vzdělanosti a demokratický diskuse. Na tu musej bejt dva a vy vážení, kteří sem píšete takový hovadiny, diskutovat nechcete, takže no comment. A k tý vzdělanosti: fašisti jsou idealisti a komunisti materialisti, kteří navíc nikdy nehlásali ideologii nadlidí a podlidí. Doporučuji si odchytit nějakého filozofa či politologa, aby vám to vysvětlil. Klement Gottwald už tu není a nemůže se bránit,řiďte se tedy pořekadlem o mrtvých jen dobře, aby vás nechodili v noci s Marxem, Engelsem a Leninem strašit. Bububu..., bojíte se, že?

Re: To je úroveň

(Tureko, 6. 9. 2010 15:44)

Tak já Ti to teda z pozice politologa vysvětlím, i když je to nejpíš jen ztráta času...
Ideologie obou režimů si je v lecčems velice podobná, pro někoho možná překvapivě. Marxismus-Leninismus od 20. let také rozlišoval nadlidi a podlidi, jenom ne na základě rasovém,jako nacisté, ale na základě původu. Skupinu vyvolených tvořili dělníci a "vůdcové proletariátu z řad inteligence", k záhubě odsouzení podlidé pak byli v podstatě všichni ostatní. Poprava či "nápravný pracovní tábor" tě ovšem mohly čekat i z mnoha jiných důvodů, to sem ale patří už jen okrajově. Stačí si přečíst v podtatě jakýkoliv projev některého ze soudruhů z té doby.

gottwald byl dobytek a zločinec

(evžen huml, 6. 6. 2009 10:49)

chce se zvracet ze všech komunistů

Kampak na nás! :))

(Michal Doležel, 19. 1. 2009 14:02)

...Kampak na nás bolševici, copak vás to napadá, vás si každý koupí, na nás jste však hloupí! Kampak na nás bolševici, copak vás to napadá, víme jak ta vaše volnost vypadá!
My si v Čechách nenecháme bolševismem hlavy plést, republiku neprodáme za zradu a podlou lest, my jsme národ příliš zdravý, Šmeral nás tu nenakazí, naše zem je maličká, má však svého tatíčka. Za ním půjde každý Čech s písní na svých rtech. Kampak na nás bolševici copak vás to napadá...!
K. Hašler
http://www.youtube.com/watch?v=Lmud55Slh_c

Ksindle komunistickej

(Váš osud, 17. 11. 2008 10:24)

I na vás jednou dojde, smrt vrahům

Vrahům náleží smrt

(pan Karel, 10. 11. 2008 19:32)

No pánové, je jen dobře, že je vás stále méně a méně. nikomu smrt nepřeji, ale vrzi si nic jiného nezaslouží. A to většina z vás přímo i nepřímo je. Oslavovat prezidenta, za jehož vlády došlo k největším politickým represím, vraždám a zatýkáním v novodobé historii naší země už opravdu hraničí s nějakou duševní poruchou... Je mi to líto jménem mého otce, jenž se stal obětí této zločinecké ideologie

Lidé se klaní IDIOTŮM?

(chytry clovek, 2. 9. 2008 20:01)

Vážně mně udivuje,
to,že lidé uctívají masově vrahy a psychopaty... :D
připadá mi to jako nějaký blbý vtip nebo už je lidstvo opravdu tak ZASRANĚ VYCHCANÉ???
Ty svoje komplexy si běžte řešit s žiletkou a už proboha neničte svět!KAZISVĚTI ZASRANÝ!
Nejdřív jsem myslela,že nebudu psát nic sprostého ale jinak to nejde jinými slovy nejde popsat vaše inteligence s malym i a ta vaše VYCHCANOST!

Klement Gottwald

(rrd, 31. 7. 2008 9:27)

Sláva soudruHU Klementu Gottwaldovi prvnímu dělnickému prezidentovi naší země.A rozhodně nejlepšímu!!!

Záslužná práce

(Igor Gotz, 28. 4. 2008 0:34)

První dělnický prezident by měl být pro nás všechny vzorem, nedejte se odradit pliváním jedovaté sliny nepřejících buržoustů. Čest práci!!

vystavujete vrahy?

(Leos Strnad, 18. 3. 2008 16:46)

Drazi soudruzi,
Zda se mi to, nebo zde dochazi ke glorifikaci Klemeta Gottwalda? Na tom muzi neni nic kladneho!Je to masovy vrah, jehoz politka vekla k zatykani nevinnych obcanu, k jejich popravam, konci demokracie, o ekonomickem upadku nemluve.Kdy si konecne uvedomite, soudruzi, ze komunismus je zlocinna ideologie srovnatelna s nacismem(ne v poctu mrtvych, v te komunismus jednoznacne vede)

Ve prospěch demokracie..

(ČECH , 28. 2. 2008 16:01)

GOTTWALD BYL MASOVÝ VRAH!!! KOMUNISTI CHCÍPNĚTE!!!!!